O nas

Zespół muzyczny CZAKRAM to czwórka, pełnych zapału osób z wykształceniem muzycznym. Naszym atutem jest różnorodny repertuar, który zadowoli słuchacza w każdym wieku i na każdej imprezie! Wszyscy posiadamy odmienną barwę głosu, dlatego każdy z nas śpiewa wybrane przeboje. Czasem śpiewamy w duecie, trio czy też w kwartecie tworząc doskonałą harmonię brzmienia. Wesele, bal czy też impreza firmowa z naszym udziałem to wieczór wielu wrażeń i niezapomnianego show. Wszelkie imprezy artystyczne, jak również przyjęcia weselne z naszym udziałem prowadzone są kulturalnie i odpowiedzialnie.

 

Proponujemy gościom muzykę z towarzyszeniem instrumentów takich jak: piano, saksofon, gitary, flet, instrumenty perkusyjne. Całość dopełnia wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający renomowanej firmy BOSE. Selektywny i czysty dźwięk nie zakłóca rozmów stęsknionej rodziny przy zastawionym stole weselnym .Angażując nasz zespół na wesele zapewniamy prowadzenie wesela, oprawę muzyczną na wysokim poziomie oraz dbamy o wygląd sceniczny.

 

Oferujemy Państwu atrakcyjny sposób spędzenia miłego czasu przeznaczonego na rozrywkę i taniec przy dobrzej muzyce, zapewniamy również konferansjerskie prowadzenie imprez. CZAKRAM to nie tylko doskonały zespół muzyczny na wesele,ale także dobry wybór jako zespół na imprezę firmową.

« powrót